O firmie:

Nasza firma od wielu lat zajmuje się obsługą i wynajmem agregatów prądotwórczych. Nasz sprzęt przeznaczony jest do pracy ciągłej. Stosuje się go zarówno jako podstawowe źródło zasilania jak i dodatkowe w sytuacji zaniknięcia napięcia w sieci energetycznej.

Agregaty filmowe

Oferowane przez nas agregaty zlokalizowane są w specjalistycznych dźwiękochłonnych naczepach. Dzięki zastosowaniu takiej metody zapewnione jest odpowiednie wygłuszenie sprzętu i organicznie emisji spalin. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne agregaty prądotwórcze filmowe. Agregaty filmowe to specjalistyczne urządzenia wykorzystywane jako źródło zasilania pod produkcje filmów.

Rozdzielnie i Infrastruktura tymczasowego zasilania

Nasze agregaty wyposażone są w specjalne rozdzielnie i panele sterujące dzięki temu mamy stałą kontrolę pomiarową. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie zsynchronizować agregaty do 4000 kVA.

Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz stosowne uprawnienia, zgodnie z aktualnie panującymi przepisami.

W naszej ofercie można znaleźć również tzw. infrastrukturę tymczasowego zasilania czyli: Najazdy kablowe, rozdzielnie i samo okablowanie.

Zaufali nam